TÜM ÜRÜNLERDE HIZLI GÖNDERİ Saat 16:00 ‘a kadar tüm siparişler aynı gün kargoda!

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Bulunduğum adrese yakın kargo şirketi bulunmamaktadır, siparişimi nasıl teslim alabilirim?
Anlaşmalı olduğumuz kargo firması genellikle Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz bölgede kargo firmasının bir şubesi yok ise, bölgeniz mobil bölge kapsamındadır. Haftanın sadece belirli günlerinde teslimat yapılabilir.

Kargo takip numaramı nasıl öğrenebilirim?
Siparişiniz kargoya verildiyse, kullanıcı adınızla giriş yaptıktan sonra Siparişlerim Kargo Takip menüsünden kargo takip numaranızı görüntüleyebilir ve detaylı sipariş takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargomun durumu teslim edildi olarak görünüyor, fakat adresime henüz teslim edilmedi.
Siparişiniz teslim edildi gözükmesine rağmen ürünü teslim almadıysanız Whatsapp Destek numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kullanılmış ürün gönderilmiş. ne yapabilirim?
Nalburdan.net ’te satılan tüm ürünler kullanılmamış sıfır ürün olmalıdır. Paketiniz size ulaştığında kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim almalısınız. Kontrolünüz esnasında satın aldığınız ürünün kutusunun açık, koruma bantlarının veya bandrollerinin yırtılmış olduğunu tespit ederseniz kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep edin. Bu işlemlerin ardından Siparişlerim sayfasında İade/Değişim butonuna tıklayarak iade başvurusunda bulunabilir. Ürün problemlerinizle ilgili olarak destek@nalburdan.net adresine ürün ve tutanak görsellerini de iletmeniz gerekmektedir.

Sipariş ettiğim ürün ile gelen ürün farklı!
Sipariş ettiğiniz ürün ile size gelen ürün farklı ise Siparişlerim İade/Değişim butonuna tıklayarak ürün iadesini yapabilirsiniz. destek@nalburdan.net veya Whatsapp Destek numaramızdan bize bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişim kargo firması tarafından ne zaman teslime edilir?
Siparişiniz onaylandıktan sonra hazırlanır, faturası düzenlenir ve ardından ilgili kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat süresine göre değişkenlik gösterebilir. Siparişinizin durumunu Siparişlerim Kargo Takibi bölümünden takip edebilirsiniz. Teslimat hakkında detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasından alabilir veya Whatsapp Destek numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrı siparişlerim aynı kargo ile gönderilebilir mi?
Oluşturduğunuz her bir sipariş için ayrı kargo takip numarası oluşturulmaktadır. Bu sebeple oluşturulan her sipariş belirlenen kargo bilgileri ile gönderilecektir.

Kargo firması kapıya teslim yapmıyor!
Siparişleriniz, adresinize teslim olarak kargoya verilir. Bulunduğunuz adres kargo teslimat adresi dışındaysa yakın bir bölgeye teslimat yapılabilir veya kargo firmasına göre haftanın belirli günleri mobil teslimat noktası hizmeti sağlanabilmektedir "kargo firmasından telefon ile bilgi alınız". Eğer kargo firması kapıya teslim yapmıyorsa aşağıdaki Whatsapp Destek numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kargo teslimat sırasında adreste bulunmadığım da ne olur!
Kargo firması teslimat için adresinize geldiğinde kimseye ulaşamaz ise kapıya teslimat notu bırakır "telefon ile bilgilendirme yapa zorunluluğu bulunmamaktadır". Bunun üzerine teslimat yapan kargo firmasının şubesinden ürünü kendiniz almanız gerekmektedir. Kargo 3 gün boyunca kargoda bekletilir, teslim alınmadığı takdirde kargonuz geri döner. Kargonun şubeden alınmaması durumunda oluşan geri gönderim bedeli ürün alıcısına yansıtılacaktır.

Kargo ücretleri hakkında.
Kargo firmaları ile size en uygun olacak bedelleri sağlamak için sürekli çalışmaktayız. Sipariş tutarı, desi ve alım yaptığınız mağazaların durumlarına göre kargo ücretleri değişiklik gösterebilir.

Kargodan ürün hasarlı geldi. Ne yapmalıyım?
Siparişiniz size ulaştığında kargo görevlisi yanındayken paketinizi kontrol etmelisiniz. Siparişin eksik ya da hasarlı olduğunu fark ettiğinizde kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep etmelisiniz. Tutanak tutulmuş olsa dahi eğer ürün iade edilmez ve alıcı tarafından teslim alınırsa hasarlı ürün alıcı tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.

Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?
Ürünlerin teslimatı, belirlediğiniz teslimat adreslerine yapılır. Talep ettiğiniz durumlarda, paketinizi şubeden teslim almak isterseniz, paketinizin iletildiği kargo şubesiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 Alışveriş Sepetim