TÜM ÜRÜNLERDE HIZLI GÖNDERİ Saat 16:00 ‘a kadar tüm siparişler aynı gün kargoda!


Sika PVC Su Tutucu Bant AK 20/4 20 METRE

SİKA
Ürün No:
8,372.16 TL
781.40 TL x 12 aya varan taksit seçenekleri
Hızlı Kargo: En Geç Gün İçinde Kargoda

TELEFONDA SİPARİŞ VER

08508401802

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.


Ürünün Kampanyaları

Su tutucu bantlar Türk standartlarına göre hazırlanan ve 20 mt boylarında rulolar halinde satılan ürünlerdir. Görünüm itibariyle klasik bantlara benzeyen bu ürünler su tutucu görevi görmektedirler. En bilinen modellerinden biri ise PVC su tutucu bantlardır. Bu ürün polivinil klorür reçinesi, plastifiyanlar, stabilizatörleri oksidanlar ve bir çok kimyasalın birleşmesiyle ortaya çıkmaktadır. Elastik yapıya sahip olan bu bantlar sıvıların kontrol altına alınması amacıyla inşaat sektöründe kullanılması zorunludur. Türk standartlarına uygun olarak üretilen Sika Pvc su tutucu bant 20 metre uzunluğunda ve kaliteli bir üründür. Boyu metre cinsinden olup piyasadaki genel bant ölçüleri ile aynıdır.

 

  • Sika Pvc su tutucu bant dayanıklıdır.
  • Ürün farklı zeminlerde kullanıma uygundur.
  • Ürün sıvıya maruz kaldığında yıpranmaz.

Sika Pvc Su Tutucu Bant Özellikleri

Sika Pvc Su Tutucu Bant Özellikleri

Su tutucu bantlar genellikle inşaat yalıtımı amacıyla kullanılmaktadır. Kara yolu, köprü, baraj inşaatından basit ev tasarımlarına kadar su tutucu bantlar sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Su tutucu bantların çekmeye karşı dayanıklıdır ve kasik bantların aksine kopma, yırtılma gibi durumlarla karşılaşılmamaktadır. Su bir çok ürünün kayganlaşmasına ve yapışkanlığının bozulmasına ve elastikiyetinin gitmesin neden olur. Fakat kullanılan amaca göre bantların su ile teması halinde yapılarının bozulmaması gerekir. Bu nedenle sıvı geçirgenliğini kontrol etmek amacıyla kullanılan su tutucu bantların geçirgen olmaması gerekmektedir. Uzun vadede geçirgenliğe sahip olması zorunludur. Kullanıma bağlı olarak hangi alanda olursa olsun su tutucu bantların genleşmeye ve büzülmeye dayanıklı olması gerekir. Sıvı denilince akıllara yalnızca su gelmemelidir. Kullanım alanına bağlı olarak farklı yoğunluktaki ve güce sahip sıvılara karşı dayanıklı olmalıdır. Su tutucu bantların özellikleri genel olarak yukarıda ele aldığımız gibi olmalıdır. Bu özellikleri karşılayan Pvc su tutucu bant ak 20/4 ürününe kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Sika Pvc Su Tutucu Bant Kullanım Alanları

Sika Pvc Su Tutucu Bant Kullanım Alanları

Sika Pvc su tutucu bant kullanım alanları oldukça yaygındır. Profesyonel kullanıma uygun olduğu gibi evlerde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Su tutucu bantlar sıvı içeren yapılar başta olmak üzere, tüneller, betonarme yapıların birleşme noktalarında kullanılmaktadır. Arıtma tesisleri, barajlar, fabrika ve kişisel kullanıma ait olan depolar, sale tünelleri ve taşıma tünelleri, büyük, küçük göletler, endüstriyel amaçla inşa edilen binalar, arıtma amacıyla inşa edilen tesisler, zeminin kaymasını engellemek ve aşınmasının önüne geçmek amacıyla inşa edilen istinat duvarları, karayolu ve metro tünel inşaatı, limanlar ve rıhtımlar, sulama amacı ile kullanılan kanallar, köprüler, bina zeminleri, hidroelektrik santral inşası, büyük ve küçük yüzme havuzları Sika Pvc su tutucu bant kullanımına uygun alanlardan bazılarıdır. İncelendiği üzere bu alanlar çoğunlukla inşaat sanayisine aittir. Bunlara ek olarak bireysel ev ve bahçe ihtiyaçları ve tarım sulama ihtiyaçları gibi alanlarda da su tutucu bant oldukça yararlı bir üründür. Su olan ve suyun kontrolde tutulması gereken yerlerde su tutucu bantlar yardımınıza hazırdır.

 

Sika Pvc Su Tutucu Bant Fiyatı ve Yorumları

Sika Pvc Su Tutucu Bant Fiyatı ve Yorumları

Boyuna, enine ve kullanım alanlarına göre birçok fiyat seçeneği ile karşınıza çıkan Sika Pvc su tutucu bant fiyatı ve ürün bilgilerini Trendyol’da detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ürünü hızlı ve pratik bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Ürünü sepetinize eklemeden önce Sika Pvc su tutucu bant kullanıcı yorumları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylelikle siz de önce ürünü deneyimlemiş olan kullanıcıların deneyimlerini öğrenmiş olursunuz. İhtiyacınızı karşılayacak Sika Pvc Su Tutucu Bant için Trendyol’dan kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok SatanlarıAlışveriş Sepetim